Správa studijních programů

Na seznam témat a kapitol (obsah)Nadřízená kapitola

Výpis nabízených studijních programů U3V je možné filtrovat podle několika kritérií: název studijního programu (i neúplný), instituce a střediska, které studijní program vyučuje, skupiny do které je studijní program zařazen. Dále je možné zobrazit jen ty studijní programy, které mají ve vybraném akademickém roce alespoň jeden kurz.

Po odeslání vyhledávacího formuláře se zobrazí seznam všech studijních programů. U každého z studijních programů tohoto seznamu lze kliknutím na název získat detailní informace o daném studijního programu. Tyto informace jsou rozděleny do 2 částí (záložek). Na druhé záložce jsou zobrazeny všechny kurzy, které jsou do studijního programu zařazeny — kliknutím na název kurzu lze přejít k detailu kurzu. Nachází se zde také odkaz na založení nového kurzu, který bude automaticky přiřazen k aktuálně vybranému studijního programu.

Nový studijní program / Úprava studijního programu

Pro roli referent platí, že nový studijní program je automaticky svázaný se střediskem právě přihlášeného uživatele (nelze vytvářet studijní program pro jiné středisko). Délka studijního programu se zadává v semestrech, přičemž se typicky předpokládá délka akademického roku dva semestry. Studijní program může být zařazen do maximálně jedné Skupiny studijních programů.

Důležité položky formuláře

  • Název: povinná položka, maximálně 255 znaků.

  • Délka [semestry]: délka v semestrech, přičemž se předpokládá délka akademického roku dva semestry, pro dvouletý studijní program tedy hodnota 4.

  • Skupina studijních programů: viz Skupina studijních programů.